PRAXE A ZKUŠENOSTI

Od rané puberty jsem toužila přijít na kloub vztahům. Proč některým lidem partnerství klape méně a jiným více? Jak je možné, že někomu se podaří najít vhodného partnera velmi brzy a jiným to zabere celý život? Co je tou záhadou, která podprahově ovlivňuje tajemnou alchymii partnerství? Naivně jsem si myslela, že mnoho otázek mi zodpoví studium jednooborové psychologie a následný postgraduální výcvik v Gestalt terapii. Nestalo se. Velkou naději jsem také vkládala do čtení knih. Četla jsem všechno, co mi přišlo pod ruku a rezonovalo se mnou. Od odborné psychologie až po ezoteriku. Každá z knih mi dala vodítka, která jsem přesně v danou chvíli potřebovala. Současně mi knihy poskytly i informace, které jsem měla využít až za mnoho dalších let. To jsem v době jejich čtení netušila. Procházela jsem obdobími, kdy jsem si byla jistá, že mám konečně onen vytoužený klíč ke vztahům, ale nastala i období temna, kdy jsem odcházela ze sezení s klienty vyčerpaná a nejistá, zda jsem pro ně udělala vše, co jsem mohla. Sezení za sezením, pár za párem jsem nabírala zkušenosti, které mě formovaly.

V roce 2020 jsem se propadla do hluboké životní i pracovní krize. Jako bych se neměla čeho chytit, nic nedávalo smysl. Přišla jsem si jako na začátku své terapeutické praxe, kdy jsem tápala a učila se pokusem omylem. Až o několik měsíců později (když jsem se konečně dostala z nejhorší deprese), mi začalo docházet, že má krize odstartovala silný transformační proces. Cestu k mé duši. Byla jsem nucena postupně odhazovat všechny informace, které jsem svou životní cestou nasbírala. Různé teorie naučené během přednášek na vysoké škole, principy a pravidla získaná během terapeutického výcviku, nesčetně informací nabytých z knih, ale i vlastní životní přesvědčení a názory.

Musela jsem odhodit všechno. Nebylo to lehké, dříve bych se nazvala intelektuálním typem. Milovala jsem informace a jejich sbírání. Nicméně nebylo zbytí. Informace musely pryč z mé hlavy, měla jsem jimi přehlcený systém. Jedině tak jsem se mohla dostat ke své duši. Právě tam jsem našla odpovědi na všechny mé otázky. Hlubokou pravdu o vztazích, jejich fungování a dynamice. Má duše věděla vždy, to jen já jsem od ní byla odpojena a nemohla ji slyšet. Dnes své duši pozorně naslouchám a jsem vedena hlubokou Pravdu o vztazích předávat dál vám všem, kteří jste připraveni ji slyšet a vydat se cestou Posvátného partnerství. Partnerství, které je založené na bezpodmínečné Lásce, úctě, hlubokém porozumění a vzájemném naslouchání.

OBLÍBENÁ MOTTA

"MOTTO"

Dějme věci, nečekejme, že se začnou dít ...

CO MÁM
RÁDA

HOBBY

KNIHY, KTERÉ MĚ OVLIVNILY